Marijampolės buriuotojų klubas internete

ApieNaujienosGalerijaKontaktaiRemejaiTravelDocs

 
Negalima pamiršti pirmųjų buriuotojų klubo rėmėjų, kurių dėka gautas palaikymas, nupirkta daug inventoriaus per 20 metų (tų laikų pinigais) mums išleido ne mažiau 500 tūkst.
UAB "DIDMA"
Po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, klubo veiklą rėmė dauguma buriuotojų, nuolatinę ir didžiausią paramą jaučiame iš UAB "DIDMA" vadovaujamos vieno iš pirmųjų 1971 m buriuotojų Norimanto Stankevičiaus. Per paskutinius 15 m tai sudarytų virš 200 tūkst. Lt

Miestas
Nuolatos klubo veiklą lėšomis remia Marijampolės savivaldybės ir apskrities administracijos. Vertingiausias Marijampolės savivaldybės administracijos indėlis buriavimo plėtrai - pastatyta BURIAVIMO ir IRKLAVIMO bazė prie Kvietiškio Marių

Turto, verslo vertinimo biuras
Vienas pirmųjų, prieš 37 m. klube pradėjęs buriuoti, Kęstutis Kubertavičius parėmė klubą inventoriumi ir apvalia suma lėšų, garbė Jo vadovaujamam TURTO, VERSLO VERTINIMO IR AUDITO BIURUI.

DIDMA
Dešimt kartų svaresnę lėšų sumą suteikė ir teikia visokeriopą pagalbą klubui, prieš 37 m plaukioti pradėjęs "Čik či riku" NORIMANTAS STANKEVIČIUS

Marijampolės savivaldybės administracija
Klubas dėkoja savivaldybės adinistracijai už supratimą remti kilnų vaikų ir jaunimo sportą - buriavimą. Gautomis lėšomis nupirktas vertingas inventorius.

Du % nuo pajamų mokesčio
Ačiu tiems, kurie paskyrė pajamų mokesčio dalelytę klubui. Praeitais m gauta: iš Marijampolės VMI 1637, Klaipėdos - 886, Panevėžio - 260, Alytaus - 111 ir Kauno VMI 37 litai.
Mielieji klubo rėmėjai, nepamirškite tiesiogiai į mūsų sąskaitą pervesti labai mums reikalingų pinigėlių arba paskirti 2% mūsų pomėgiui remti pagal šiuos duomenis:
Įm.k. 151344189, Marijampolės buriuotojų klubas, Kauno g 48-76 LT 68253 Marijampolė, SEB Vilniaus, S.nr. LT 45 7044 0600 0206 8201. Prašymą pildant ne el. būdu, pakanka užpildyti formą FR0512. Nepamiršti pasirašyti. Iš anksto dėkojame.


UAB "GAZDAI"
Ne tik savo dalyvavimu, savo darbu bet ir apvalia suma lėšomis Sinkevičių verslas prisideda prie vaikų buriavimo puoselėjimo Marijampolėje. Jiems padėka.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai